Przede wszystkim klient

Wraz z rozwojem rynku pojazdów elektrycznych, konkurencja staje się coraz większa, dlatego Indigo Electric zdecydowanie stawia na klienta jako najważniejszy element swojego biznesu. Firma stara się dostosować swoją ofertę do wymagań rynku i indywidualnych potrzeb klientów, oferując najwyższą jakość usług i produktów. Przez swoje podejście, firma zyskuje coraz większą popularność i zaufanie klientów, co przekłada się na sukces jej biznesu.

Wsparcie biznesu skuterów i małych pojazdów elektrycznych

Indigo Electric to marka utworzona przez Kamila Zwalińskiego właściciela firmy INDYGO. Powstała z pasji do pojazdów elektrycznych i zamiłowania do elektroniki.

NIU MQI GT EVO 2022 topowy produkt wśród pojazdów elektrycznych
Skorzystaj z naszego doświadczenia

Naszą wizją jest wsparcie biznesu

Wierzymy w elektromobilność i jej przyszłość, jednocześnie nie pędzimy na oślep za wszystkim co ma “e-” z przodu. Staramy się racjonalnie obserwować rozwój e-pojazdów w Polsce i dołożyć do tego coś od siebie.. Ponadto współpraca z polskim biznesem jest dla nas szczególnie ważna. Nasze produkty są przemyślane, co podkreśla nasz profesjonalizm. Finalny produkt, który oferujemy dobieramy ze szczególną starannością. Stawiamy na jakość i indywidualne traktowanie każdego klienta. Jesteś z branży HoReCa, lub delivery? Może potrzebujesz by Twoi pracownicy poruszali się skuterami, redukując korki i oszczędzając czas? Jesteś w dobrym miejscu. Ponadto wspieramy w wyborze innego rodzaju małych pojazdów elektrycznych do biznesu.

Wyrusz z nami w drogę poszukując pojazdów elektrycznych
Wyrusz w drogę pojazdem elektrycznym

Poza produktami w naszym sklepie, oferujemy szeroki zakres usług związanych z naprawami i diagnostyką, bateriami, modyfikacjami, czy szkoleniami z obsługi pojazdów elektrycznych.

Flagowy produkt NIU – markowe skutery

Naszym najlepszym produktem i oczkiem w głowie są produkty marki NIU. O ich zaletach i wadach, jak i naszych doświadczeniach z użytkowania możesz przeczytać na naszym blogu. Ponadto możesz śledzić nas na mediach społecznościowych Instagram lub Facebook.

Sklep na Allegro

W naszym sklepie internetowym na portalu allegro, możesz znaleźć podzespoły do pojazdów elektrycznych. Głównie zajmujemy się częściami i akcesoriami do motocykli elektrycznych. Ale znajdziesz tu również czapki, koszule i inne akcesoria w klimacie motocyklowym. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z polską marką 79Point. Nasz sklep ciągle się rozwija. Dokładamy wszelkich starań, aby nadążyć za gustami naszych klientów.

Odwiedź nasze biuro i zobacz skutery!

Od stycznia 2023 działamy również stacjonarnie. Zapraszamy do obejrzenia skuterów, przymierzenia się do nich i do porozmawiania o elektromobilności.