aplikacja do skutera
aplikacja do śledzenia trasy, zasięgu, pojemności baterii

W jaki sposób wynająć?

Klikając w linki poniżej możesz wybrać dogodną opcję i okres wynajmu.

Odbiór osobisty Gdańsk Zaspa, Gdańsk Morena, Sopot lub dostawa pod wskazany adres w Trójmieście za dodatkową opłatą.

Telefon kontaktowy 605-546-720

Możesz też napisać do nas poprzez wiadomość na facebooku lub instagramie.

Wynajem skutera elektrycznego

Zapraszamy do wynajmu motocykli lub skuterów na dogodny okres. W ofercie posiadamy skutery elektryczne. Na wszystkie wystarczy prawo jazdy kategorii B, a na niektóre dowód osobisty. Na początku przeprowadzimy krótkie szkolenie z obsługi skutera. Nie musisz się przejmować jeśli nie jeździłeś do tej pory na skuterze lub motocyklu. Jeśli potrafisz jeździć na rowerze, nie powinieneś mieć problemu. Niemniej szkolenie jakie przeprowadzimy pozwoli Ci na łatwą i przyjemną jazdę. Skutery i motocykle elektryczne są dużo prostsze w obsłudze niż ich spalinowe odpowiedniki. Nie ma tu zmiany biegów, sprzęgła. Ponadto nie ma też baku i wlewu paliwa. Nie musisz się zastanawiać jakiego rodzaju paliwo wlać. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów po prostu podłączasz do gniazdka i po pewnym czasie jedziesz dalej :).

Wynajem – dostępne opcje

Proponujemy kilka opcji na wynajem skutera elektrycznego.

  • darmowa jazda próbna – obejmuje przejazd kilka, kilkanaście minut w pobliżu miejsca wynajmowania skutera. W tej opcji nie jest dostępny dowóz w wyznaczone miejsce.
  • Wynajem krótkoterminowy. Wynajmujemy skutery na tygodnie lub miesiące. Naszą domeną jest profesjonalnie dopasowany skuter pod wynajem dla biznesu. Możliwy odbiór skutera z ustalonego z góry miejsca za dodatkową opłatą.
  • Wynajem długoterminowy. Najkorzystniejsza finansowo opcja. Z wyboru bardzo często korzystają firmy nie potrzebujące na własność skutera elektrycznego. Jest to optymalny wybór dla kurierów rozwożących najróżniejsze paczki.

Jakie skutery są dostępne?

Mamy w ofercie przede wszystkim skutery elektryczne modeli NIU. Najlepszym wyborem cena/jakość jest NIU MQi+ Sport. Ponadto oferujemy skutery innych firm takich jak Super Soco, lub Barton. Ale oferta stale się zmienia, więc najlepiej skontaktuj się z nami w celu ustalenia dostępności.