Usługi dostępne w Indigo Electric

Poplątało się?

Co oferujemy?

Wynajem

Oferujemy wynajem skuterów elektrycznych. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem, lub po prostu chcesz się przejechać sprawdź naszą ofertę.

Optymalizacja kosztów

Diagnostyka i usługi napraw to główny produkt, z którego żyjemy. Poznaj bliżej nasz zakres działań.

Po pierwsze, specjalizujemy się w optymalizowaniu kosztów obsługi pojazdów elektrycznych w firmach lub dla gospodarstw domowych.

Co się kryje pod tym magicznym pojęciem? Dzięki nam możesz wydłużyć życie baterii, zadbamy o wymianę w odpowiednim czasie niezbędnych podzespołów, żebyś Ty mógł spać spokojnie, a Twój pojazd działał cały rok. Jeśli wydaje Ci się, że eksploatacja Twojego motocykla, czy meleksa kosztuje za dużo, przeprowadzimy dla Ciebie analizę działania pojazdu wraz z działaniem ładowarki.

Diagnozy, regeneracja, naprawy baterii

Bateria pojazdu elektrycznego to jego serce. Niezwykle ważne jest żeby o nią zadbać. Słyszałeś o pojęciu BMS, co to jest elektrolit, albo 1000 cykli ładowania akumulatora? Nie musisz tego wiedzieć. My zadbamy o Twoje baterie.

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami dostarczającymi baterie na terenie naszego kraju. Chcesz zrobić baterię na miarę Twojego pojazdu? Zaprojektujemy dla Ciebie baterię, rozmieszczenie ogniw, sprawdzimy sens ekonomiczny przedsięwzięcia.

Usługi napraw pojazdów elektrycznych

Sterownik niedomaga? Pojazd jest zbyt zrywny? Stycznik cyka, a pojazd nie jedzie? Pojazd się za bardzo nagrzewa? Lampa nie świeci, albo świeci a ma błyszczeć? Nie ma problemu. Wykonamy dla ciebie usługi związane z naprawą pojazdów wolnobieżnych, quadów elektrycznych, skuterów i motocykli elektrycznych. Dlatego zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy.

Szkolenia

Przeprowadzamy profesjonalne szkolenia z obsługi pojazdów elektrycznych w obszarach:

  • delivery business,
  • jak sprzedawać motocykle i skutery elektryczne,
  • przedłużanie cyklu życia pojazdów elektrycznych,
  • Szkolimy z obsługi pojazdów w celu optymalizacji kosztów eksploatacji i bardziej ekologicznych nawyków.

Obszar działania

Działamy głównie na terenie województwa pomorskiego. Niemniej nasze szkolenia możemy przeprowadzić online lub w Twojej siedzibie w Polsce.