NiU RQi: Elektryzująca Moc prosto z EICMA 2023

NIU RQi to wydajny motocykl miejski, zasilany silnikiem elektrycznym i wyposażony w wiele innowacyjnych technologii. Jego imponujący design łączy się z niewiarygodnymi osiągami. Oto podstawowe informacje na temat motocykla zaczerpnięte ze strony producenta. Prezentacja modelu odbyła się na targach EICMA w Mediolanie na koniec 2023 roku.

Elektryzująca MOC NIU RQi

Przygotuj się na doświadczenie potężnej mocy nowego RQi. Silnik, generujący moc 18000W, bez trudu przyspiesza pojazd do prędkości 110 km/h. Zasięg na jednym ładowaniu wynosi 119 km. Imponujące przyspieszenie dzięki trybowi Ultra-Boost, który dostarcza dodatkową moc. Ten dodatkowy impuls mocy zapewnia maksymalną moc i przyspieszenie. Ponadto mamy trzy podstawowe tryby: E-SAVE – DYNAMIC – SPORT pozwalają dostosować charakterystykę pojazdu do Twoich potrzeb.

Bateria o Dużej Pojemności

RQi wyposażony jest w dwa akumulatory litowo-jonowe o wartościach 72V i 36Ah, które dostarczają Ci ogromną moc. Możesz przejechać na jednym ładowaniu aż do 119km, nawet przy prędkościach do 110km/h. Dwie baterie pracują niezależnie, aby wspomóc proces ładowania i przedłużyć ich żywotność.

Połączenie z Aplikacją

Bądź zawsze połączony dzięki specjalnej aplikacji i systemowi Bluetooth. Odkryj moc nowych funkcji w aplikacji NIU. Możesz tam sprawdzić status pojazdu i baterii, sprawdzić przejechane trasy, a także dostosować pojazd do swoich preferencji.

Wbudowane Rejestratory Jazdy

Przednie i tylne kamery umożliwiają nagrywanie trasy za pomocą jednego przycisku. Ponadto wbudowany czujnik uderzeń, automatycznie nagra minutę materiału przed i po zdarzeniu sytuacji awaryjnej, dzięki . Wideo automatycznie zapisuje się w chmurze.

NIU RQi

Bezpieczeństwo na Pierwszym Miejscu

Przednie i tylne koło są wyposażone w dwukanałowy system ABS, który zapobiega blokowaniu kół podczas hamowania. Jeśli koła zaczną się ślizgać, automatycznie zadziała system kontroli trakcji TCS, który pomoże wyprowadzić pojazd z sytuacji niebezpiecznej. RQi posiada komponenty od renomowanych i uznanych producentów hamulców i opon. 4 układy czujników non-stop sprawdzają 56 punktów systemu pracy baterii. Co więcej o odpowiednie warunki pracy baterii dba wysokowydajny układ chłodzenia nowej generacji wraz z obudową odprowadzającą ciepło.

Ergonomia

Siedzisko o unikalnym kształcie zostało zaprojektowane tak, aby idealnie pasowało do Twojego ciała. Dzięki temu jazda na RQi staje się niezwykle komfortowa i przyjemna.

Modułowa Konstrukcja

Wszystkie zewnętrzne panele możesz łatwo zdjąć i wymienić. Co więcej każda z tych części może być wymieniona indywidualnie, co daje ogromne możliwości personalizacji i dostosowania motocykla do własnych preferencji.

Nowy Kokpit

Do dyspozycji jest nowy, kolorowy wyświetlacz. Jest on w pełni zintegrowany z aplikacją NIU, w której możesz dostosować widoczność poszczególnych elementów. Dzięki temu, każdy kierowca może dostosować wygląd kokpitu do swoich potrzeb.

Materiały

W konstrukcji zastosowano materiały wysokiej klasy. Pokrywy ze szlifowanego aluminium dodają pojazdowi niepowtarzalnego charakteru. Ponadto sprytnie wkomponowana dźwignia tylnej kanapy umożliwia łatwy dostęp do baterii.

Nowe Możliwości NIU RQi

NIU RQi oferuje wiele nowych możliwości. Łatwe w użyciu klawisze funkcyjne, kamery przednia i tylna nagrywające naszą jazdę, tempomat, pozycjonowanie GPS i wbudowana nawigacja to tylko niektóre z nich. Dodatkowo, RQi oferuje aż 6 sposobów odblokowania pojazdu: przycisk Start-Stop, klucz PKE, aplikacja NIU, karta NFC, bezkluczykowy system Bluetooth oraz pilot zdalnego sterowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *