Nowości z targów EICMA 2023 – XQi3

Odkryj swoją dziką stronę z XQi3

NIU XQi3

Przedstawiamy XQi3 – w pełni elektryczny pojazd, który jest równie emocjonujący na terenie, jak i na ulicy. Zaprojektowany z myślą o tych, którzy kochają eksplorację, XQi3 oferuje prawdziwą wolność, niezależnie od tego, czy jesteś na wymagającym terenie, czy na ulicach miasta.

Wydajność i funkcje

XQi3 to wszechstronny pojazd, który łączy w sobie niesamowite osiągi, świetne właściwości jezdne i mnóstwo inteligentnych funkcji. Wszystko to mieści się w futurystycznej, ale też wytrzymałej konstrukcji, która sprawi, że ten pojazd stanie się twoim idealnym partnerem w niekończących się przygodach.

Wersje

XQi3 dostępny jest w dwóch wersjach: off-road’owej XQi3 Wild i miejskiej XQi3 Street. Bez względu na to, czy chcesz pokonać każdy teren po mistrzowsku, czy przemierzać ulice miasta, XQi3 jest dla ciebie. A jeśli potrzebujesz dodatkowego zastrzyku energii, skorzystaj z opcji Ultra-Boost i ciesz się elektryzującą jazdą.

Specyfikacje

XQi3 oferuje imponujące specyfikacje, w tym moment obrotowy 357 NM, maksymalny zasięg 90 km, moc w trybie Ultra-Boost 8000 W i moc szczytowa 6000 W. W zależności od wersji, XQi3 Wild oferuje maksymalną prędkość 75 km/h, podczas gdy XQi3 Street oferuje maksymalną prędkość 45 km/h.

Bateria

XQi3 jest wyposażony w wymienną baterię LG 72v32Ah, która posiada ogromną moc. Dzięki 21700 ogniwom, baterię można naładować w dowolnym miejscu i czasie, co zapewnia jeszcze większą swobodę.

Prowadzenie

XQi3 oferuje idealne połączenie stabilności i komfortu w porównaniu do pojazdów konkurencji. Pewność prowadzenia daje Ci wolność by cieszyć się każdą chwilą spędzoną za kierownicą.

Zawieszenie

Dzięki niesamowitej technologii zawieszenia KKE, XQi3 to prawdziwie wszechstronny pojazd, który z łatwością pokona zarówno ciasne zakręty, jak i skocznie oraz inne przeszkody z ogromną łatwością. Dzięki licznym regulacjom łatwo dopasujesz pojazd do swoich preferencji.

Hamulce

XQi3 posiada potężne hamulce, które pozwolą Ci zatrzymać się w każdym terenie. Swobodnie kontroluj prędkość pokonując wszystkie przeszkody na jakie trafisz. Zwolnisz lub zatrzymasz się bez problemu.

Połączenie z aplikacją

XQi3 oferuje możliwość sparowania twojego smartfona z pojazdem dzięki bezprzewodowemu połączeniu z aplikacją NIU. Odkryj pełen potencjał dodatkowych opcji SMART, od sprawdzenia stanu pojazdu i naładowania baterii, aż do namierzenia i zapisania swoich ulubionych tras.

Bezpieczeństwo

XQi3 oferuje różne funkcje bezpieczeństwa, takie jak możliwość odblokowania pojazdu za pomocą NFC lub Bluetooth. Połącz swój XQi3 z aplikacją poprzez Bluetooth i włącz lub zabezpiecz swój pojazd poprzez aplikację NIU kiedy tylko smartfon znajdzie się w jego zasięgu.

Styl

XQi3 to pojazd o futurystycznym wyglądzie, który jest gotowy na każde warunki. Dostępny w 4 kolorach: Fioletowym, Żółtym, Białym i Czarnym, każdy z pakietem naklejek. Długie, antypoślizgowe siedzisko oferuje komfort i wygodę podczas jazdy, a nasze kultowe światło Halo idealnie pasuje do nowoczesnego wyglądu pojazdu.

Odnajdź swoją dziką stronę z nowym NIU XQi3. Niezależnie od tego, czy jesteś na wymagającym terenie, czy na ulicach miasta, XQi3 oferuje prawdziwą wolność. Z niesamowitymi osiągami, świetnymi właściwościami jezdnymi i mnóstwem inteligentnych funkcji, XQi3 jest gotowy na każdą przygodę.

Kiedy Spodziewać się NIU XQi3 w Polsce?

Prawdopodobnie wiosna 2024. W celu potwierdzenia bądź na bieżąco z naszymi artykułami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *