Sezon 2023. Skutery elektryczne w Indigo Electric

W chwili pisania wpisu jest listopad 2023. Czuć już powiew zimy i uprawnione wytchnienie po intensywnym sezonie pełnym zmian i wytężonej pracy. Od dystrybutora marki NIU przekształciliśmy się w multibrandową firmę zajmującą się sprzedażą jednośladów elektrycznych takich jak Barton, IML czy Amperii. Jednak po kolei. Jak wyglądał Sezon 2023? Jak zmieniły się skutery elektryczne w Indigo Electric?

Początek roku 2023 i większa ilość wynajmów.

Zaczęliśmy od przeniesienia się do nowej lokalizacji w Gdańsku na Chrobrego 79. Sprowadziliśmy do salonu pełen przekrój skuterów elektrycznych NIU. Dzięki dogodnej lokalizacji liczba wyświetleń dojazdu w Google wzrosła o 1000% w pierwszym miesiącu. Z początkiem sezonu mieliśmy również ogromne zainteresowanie skuterami elektrycznymi na wynajem. Znacznie przewyższające zainteresowanie zakupem. W związku z tym w ciągu roku sukcesywnie sprowadzaliśmy kolejne pojazdy, powiększając posiadaną już flotę. Dzięki temu mogły służyć naszym klientom w wynajmie krótkoterminowym lub długoterminowym.

Skuter na wynajem

Wiosna sezonu 2023 i zwiększenie ilości serwisów.

Na wiosnę nawiązaliśmy kontakt z firmą Amperi, która w tej chwili ma chyba największą w Polsce flotę pojazdów sprzedanych do dostarczania jedzenia. Staliśmy się ich serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym w Trójmieście, co pozwoliło rozszerzyć zasób naszych klientów jak i możliwości naszego serwisu. Z biegiem czasu otworzyliśmy się na nowe marki przede wszystkim w możliwościach serwisowych, ale także w kierunku zwiększenia różnorodności sprzedaży. Już wkrótce nasz sklep powiększy się o bestsellery różnych marek, a następnie będziemy uzupełniać o kolejne produkty, jak i części do nich.

Lato sezonu 2023

Okres ten upłynął pod kątem stabilizacji naszych nowych usług i optymalizacji czasu serwisu. Indigo Electric stało się serwisem IML, a także Barton. Nasz warsztat powiększył się, co pozwoliło na naprawy kilku pojazdów jednocześnie.

Crème de la crème roku 2023

Sezon zakończyliśmy targami pracy i aktywności w Gdańsku na Amber Expo. Tam też jako pierwsi pokazaliśmy naszą nowość Czyli model crossa elektrycznego, który trafił do serc testerów i pozwolił wyrobić sobie pozytywne, jasne opinie profesjonalistów. A mowa o Crossie elektrycznym Apollo RFN Ares. Marka jest już znana w świecie jednośladów spalinowych. Teraz do sprzedaży trafił model, nad którym konstruktorzy i inżynierowie pracowali trzy lata. Ponadto w naszym salonie dostępny do jazdy próbnej. Oczywiście nasza oferta skupia się jak zawsze, wyłącznie na pojazdach elektrycznych.

Apollo RFN przed biurem w Gdańsku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *