Skutery NIU
Na zdjęciu NIU MQi GT 2021

Markowe Skutery NIU

Skutery elektryczne marki NIU zawitały w Indigo Electric. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem tego światowego leadera https://www.niu.com/pl.

Zapraszamy do wyboru interesującego modelu. Aktualnie naszym Bestsellerem jest Skuter elektryczny NIU MQi GT 125 . W ofercie dostępne są modele odpowiadające pojemnością 50 ccm lub 125 ccm.

Skutery elektryczne NIU obecne są w Polsce już od kilku lat i zdążyły doczekać się wideorecenzji, które zamieszczam na końcu artykułu. Zapraszam do obejrzenia i wyrobienia własnego zdania na ten temat.

Niemniej najistotniejszym elementem przed zakupem jest jazda testowa. Dlatego koniecznie umów się na darmową jazdę testową, lub wypożycz skuter na dłużej. W celu samodzielnego sprawdzenia zasięgu, jakości wykonania i po prostu poczucia przyjemność z jazdy.

Dlaczego wybraliśmy skutery NIU?

Od lat miłością darzymy wszystko co ma napęd elektryczny. I chyba powtarzamy o tym na każdym kroku 😉 Niemniej wybór NIU nie był w pierwszej chwili oczywisty. W Polsce jest już obecnych kilka światowych firm zajmujących się motocyklami elektrycznymi i większość z nich ma do zaoferowania ciekawe produkty. Ponadto część z nich ma motocykle dobrej jakości, lub są znane na Polskim rynku z innych produktów. Na szczególną uwagę według nas zasłużyły firmy będące do tej pory w branży motocyklowej. Mające ustabilizowaną markę na polskim rynku. Dzięki temu trafiliśmy na Motor-Land. Po krótkich negocjacjach w marcu 2021 staliśmy się autoryzowanym dealerem i serwisem!

Czy skutery NIU to wszystko co mamy w ofercie?

W naszej ofercie sprzedaży po za skuterami posiadamy hulajnogi elektryczne NIU. Uzupełnieniem oferty NIU są części i akcesoria do nich. Po za tym posiadamy szeroką ofertę akcesoriów motocyklowych w sprzedaży na allegro.