Co wyróżnia Indigo Electric?

wpływ mrozu na skuter

Od 2020 roku staramy się oferować najlepsze pojazdy elektryczne, ale doświadczenie naszych pracowników sięga znacznie wcześniej.

Skutery elektryczne w naszej firmie to nie tylko sprzedaż czy sklep z jednośladami. Wyróżnia nas przede wszystkim to, że specjalizujemy się w skuterach elektrycznych dla biznesu. W naszej filozofii mamy jasno określony cel dostarczenia klientowi najlepszego pojazdu elektrycznego. Pojazd ten ma służyć lata. I wykonujemy cały szereg działań sprawiając, że to nasze wybory odpowiadają również klientom.

To nie jest zwykły sklep z motocyklami

W dzisiejszych dynamicznych i skomplikowanych czasach trzeba wyjść na przeciw klientom. Złożoność podejmowanych decyzji sprawia, że jesteśmy skołowani. Nasza firma nie zajmuje się motocyklami i skuterami klasycznymi, spalinowymi, bo to nie nasza bajka. Nasi pracownicy mają zjeżdzone znacznie więcej godzin na skuterach elektrycznych niż na spalinowych.

Serwisujemy skutery elektryczne

Potrafimy naprawiać to co sprzedajemy. Wychodząc na przeciw dzisiejszym wymaganiom oferujemy dostarczenie pojazdu gotowego do jazdy pod firmę klienta. Co więcej, oferujemy zarówno opcje zakupu za gotówkę, opcje ratalne, oczywiście leasing dla firm. Ważną w dzisiejszych czasach opcją jest również wynajem. Mamy dostępne wiele opcji wynajmu, a jeśli interesuje Cię coś więcej skontaktuj się z nami. Dostosujemy opcję do Ciebie. Nasza siedziba mieści się w Gdańsku. Obsługujemy w zdecydowanej mierze klientów z Trójmiasta, z województwa pomorskiego, ale mamy również klientów w całej Polsce.

Nasze skutery żyją długo.

Odpowiedzialna konsumpcja, będąca Celem 12 zrównoważonego rozwoju według ONZ została przez nas opisana w tym wpisie.

Wszystkie powyżej wymienione działania mają na uwadze ochronę klimatu. Oczywiście jesteśmy lokalną firmą i robimy to w miarę naszych możliwości. Jednak nie jest to robione po omacku i bez planu. Nasze skutery żyją długo. Nie tylko dlatego, że wybieramy najlepsze produkty. Przedłużamy życie jednośladów poprzez rzetelny serwis robiony co 3000 km, również po okresie gwarancyjnym. Jeśli to możliwe naprawiamy, tak długo jak jest to bezpieczne. Możesz wynająć u nas pojazd długoterminowo, nie kupując go na własność i oddać, kiedy nie potrzebujesz z niego korzystać. Czy oferujemy najlepsze pojazdy elektryczne dla biznesu? Przekonaj się sam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *