Indigo Electric i skutery NIU w Gdańsku

Od początku 2023 roku zapraszamy do stacjonarnego punktu posiadającego skutery NIU w Gdańsku. Lokal znajduje się przy ulicy Chrobrego 79 80-414 Gdańsk.

Co możesz u nas znaleźć?

Indigo Electric w Gdańsku to przede wszystkim skutery elektryczne. Mamy w ofercie pojazdy o zasięgu od 50 km. Jednak większość z naszych pojazdów jest w stanie przekroczyć 100km na jednym ładowaniu.

Możesz u nas:

Skutery NIU w Gdańsku

Nasze miasto rozwija się jak największe metropolie na świecie. Podążamy za trendami i zmianami związanymi z klimatem oferując ekologiczne skutery. Nasze skutery są przyjazne środowisku nie tylko dlatego, że nie emitują szkodliwych substancji. Dzięki współpracy z naszą firmą możesz omijać korki ze świadomością, że masz wsparcie techniczne i wieloletni serwis w Twoim mieście. Gdańsk wspiera walkę ze zmianami klimatycznymi. Możesz się przyczynić do zmniejszenia zanieczyszczenia hałasem, oraz zmniejszenia ilości samochodów w mieście podróżując elektrycznym skuterem.

Otworzyliśmy stacjonarny punkt naszej firmy INDIGO ELECTRIC ze skuterami marki NIU w Gdańsku, żeby rozwijać mikromobilność.

1 komentarz do “Indigo Electric i skutery NIU w Gdańsku

  1. Pingback: Skutery elektryczne w Last mile delivery - INDIGO ELECTRIC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *