Skutery elektryczne Amperi Range w Indigo Electric

Amperi Range

W serii artykułów postanowiliśmy przyjrzeć się wybranym modelom skuterów elektrycznych firm, z którymi współpracujemy. Na pierwszy ogień idzie lider dynamicznie rozwijających się dostaw miejskich. Skuter elektryczny Amperi Range.

Dlaczego Amperi?

Skutery elektryczne Amperi są stosunkowo krótko na polskim rynku. Ich obecność to niewiele ponad trzy lata. Niemniej zdążyły już namieszać na naszym podwórku. Przede wszystkim, po za dobrze dobranymi komponentami i przemyślanymi rozwiązaniami we wszystkich swoich modelach, mają jedną ogromną przewagę. Dzięki przeprowadzonym testom w dostawach miejskich i jasno określonym wymaganiom przez użytkowników udało im się stworzyć skuter o bardzo dobrym parametrze przesądzającym o ich przewadze.

Wspaniały zasięg baterii dzięki współpracy z CATL.

O zasięgu 120 km (56Ah) na jednej baterii marzy konkurencja i klienci. W większości baterie produkowane są na wysokiej jakości ogniwach Samsung, Panasonic, czy EVE. Natomiast współpraca Amperi z CATL zaowocowała stworzeniem baterii o pojemnościach 40, 50, 60 i 80 Ah, co przy napięciu 72 V oznaczałoby zasięg nawet 200 km.

Podstawowe parametry

Zgodnie z informacjami producenta:

 • Elektryczny Silnik: bezszczotkowy silnik o mocy 3 kW.
 • Trwałe Koła: Wytrzymałe koła o parametrach 90/90 – 12 z przodu i 120/70-12 z tyłu.
 • Komfortowe Zawieszenie: Hydrauliczne zawieszenie gwarantuje komfort jazdy w różnych warunkach.
 • Wygodne Siedzisko: Siedzisko z eko skóry umieszczone na wysokości 830 mm ze skórzanym oparciem na kufrze, zapewniające najwyższy poziom komfortu zarówno na wąskich uliczkach, jak i podczas dłuższych tras.
 • Akumulator Litowo-jonowy: Wyjmowany akumulator CATL o pojemności 56 Ah, który naładujesz w domu, zapewniając zasięg do 120 km. Dostępne także akumulatory o pojemnościach 35 oraz 80 Ah.
 • Szybkie Ładowanie: System szybkiego ładowania umożliwia pokonanie trasy 120 km.
 • Rekuperacja Energii: System rekuperacji energii odzyskuje część mocy przy każdym hamowaniu.
SILNIK:
 • 3 kW
AKUMULATORY:
 • 35 Ah
 • 56 Ah
 • 80 Ah

Więcej parametrów i opis skutera na stronie producenta.

Dla kogo skuter Amperi Range?

Skuter ten jest dość ciężki i o sporych rozmiarach w porównaniu do NIU M+ Sport lub NIU NQi Sport. Oznacza to, że nie dla wszystkich się sprawdzi jako skuter do codziennych dojazdów do pracy lub wycieczki na ryby. Tak jak powyżej wymienione skutery NIU są raczej dla osób średnich i niskich, tak skuter Amperi Range ze swoim siedzeniem na wysokości 830mm bez problemu sprawdzi się dla osób wysokich.

Zdecydowaną, wymienianą już wcześniej zaletą jest zasięg tego skutera. Kto powinien więc zwrócić na niego uwagę?

Przede wszystkim kurierzy dostarczający jedzenie w dużych miastach. Każde miasto ma swoją specyfikę, ale zasięg 120 km jest rozwiązaniem bardzo wygodnym, a nawet wręcz idealnym, żeby osiągać wysokie zarobki.

Oczywiście każdy, komu marzy się wypad za miasto skuterem bez konieczności ładowania po drodze, może również zadowolić się takim skuterem.

Skąd wzięła się nasza współpraca z Amperi?

Jako profesjonalny serwis zajmujemy się wyłącznie pojazdami elektrycznymi, a w szczególności skuterami. Co sprawia, że wyróżniamy się sprawnością i jakością działania. A dzięki rozszerzeniu współpracy o kolejne marki mamy dostęp od ręki do niemal wszystkich części do skuterów elektrycznych dostępnych w Polsce. Współpraca z właścicielem Amperi electro.technology została nawiązana dzięki Partnerowi Natviol obsługującemu między innymi rozliczenia płatności kurierów dostarczających jedzenie w Trójmieście.

Czy można u nas kupić skuter Amperi Range i inne pojazdy Electro.technology?

Do naszej oferty będą trafiać sukcesywnie kolejne modele skuterów tej firmy. Ponadto dzięki ścisłej współpracy z producentem, oferujemy dostawę gotowego skutera pod dom. Natomiast jak zawsze – nasz profesjonalny serwis zadba o Twój skuter w okresie gwarancyjnym jak i po gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *