Skuter do Kampera

Gdzie jeszcze mogą przydać się nasze skutery elektryczne? Dziś zajrzymy do świata Caravaningu i przedstawimy wam skuter elektryczny do kampera. Ale nie tylko.

MQi+
Zdarza się nie raz, że w czasie wycieczki kamperem trzeba się wybrać na niewielkie zakupy. Kamper zaparkowany, do sklepu za daleko żeby iść. Pewnie każdy zastanawiał się w takiej sytuacji, że fajnie byłoby mieć czym dojechać. O ile rower jest często dobrym rozwiązaniem, w niektórych przypadkach to skuter elektryczny może okazać się wręcz idealny.

Jaki skuter do Kampera?

Do przygotowania tego wpisu zainspirował mnie pewien obrazek widziany na wakacjach w sierpniu tego roku. Pewien Pan z widoczną pasją ale i pewnością w ręku składał swój… nieskładany rower. Umieszczał jego koło a następnie resztę z odpowiednio przestawioną kierownicą w swoje przygotowane wcześniej miejsce na tyle swojej przyczepy kempingowej. Byłem na wakacjach, ale pomyślałem o sprzedawanych przeze mnie skuterach elektrycznych. Chciałbym i waszą uwagę zwrócić na zgrabność filigranowego skutera NIU MQi+ Sport. I o ile jest on faktycznie niewielkich rozmiarów skuterem, to nie jest wyłącznie dla niskich osób. Z powodzeniem mogą nim jeździć osoby mające 185 cm wzrostu, a i wyższe dadzą sobie radę.

NIU MQI+ Sport to tylko 180 cm długości
NIU MQI+ Sport to tylko 180 cm długości

Zaletą skutera po za jego niewielkimi wymiarami jest waga. Po wyciągnięciu ważącej około 10 kg baterii sam skuter waży niecałe 75 kg. Dzięki czemu nie potrzeba nawet dodatkowych najazdów, żeby umieścić go w schowku lub wsadzić na bagażnik naszego kampera (nie każdy zrobi to samemu).

Skutery elektryczne są dużo prostsze w obsłudze i eksploatacji niż ich spalinowe odpowiedniki. Nie potrzebują wymiany oleju, dolewania paliwa. Podłączasz do gniazdka i jedziesz. Nie ma tu też zmiany biegów, bo nie ma skrzyni biegów, która okazjonalnym entuzjastom skuterów może czasami sprawiać problem.

Mieć skuter czy nie mieć. O to jest pytanie.

W czasie zawirowań politycznych, rosnącej inflacji, niepewnych czasów trudno jest przewidzieć czy lepiej kupić za gotówkę, brać pożyczkę, czy leasing. Każda z tych opcji jest u nas dostępna i jeśli w sklepie nie zauważysz interesujących Cię opcji, możesz skontaktować się z nami, a przedstawimy dogodne propozycje. Ciekawą alternatywą jest jednak wynajem. Dzięki temu opcja skutera elektrycznego jest dostępna również dla kogoś, kto wynajmuje samego kampera. Albo ma kampera, a skuter jest potrzebny wyłącznie raz w roku na dwa tygodnie. U nas możesz wynająć skuter na tydzień, dwa tygodnie, miesiąc. Wybierz dogodną opcję, dobierz do tego kask, stelaż i kufer (wszystko wynajmiesz). Skuter elektryczny do kampera odbierzesz w naszym punkcie w Gdańsku, lub dostarczymy Ci go za dodatkową opłatą w wybranym terminie w województwie pomorskim.

Zdjęcie skuter do kampera dodane przez Ron Lach : https://www.pexels.com/pl-pl/zdjecie/wakacje-lato-jezioro-karawana-9963527/
Zdjęcie dodane przez Ron Lach PEXELS

Jeśli nie skuter elektryczny do Kampera to co?

Jednak nie możesz pozwolić sobie na skuter, ani rower, to czy jest alternatywa? Jeśli chodzi o prostotę w poruszaniu się na niewielkie odległości z punktu A do punktu B, to liderem w obecnych czasach są hulajnogi elektryczne. Oczywiście mają swoje minusy, a te wypożyczane w miastach budzą emocje. Mają one również szereg zalet. Dzięki na przykład łatwym sposobie składania, może zniknąć w Twoim kamperze i zajmie jeszcze mniej miejsca niż inne środki mobilności. Hulajnogi również możesz u nas wynająć wyłącznie na czas wakacji w kamperze.

Hulajnoga do kampera
Hulajnoga do kampera?

Ciekawe linki:

https://polskicaravaning.pl/artykuly/pojazdy-elektryczne-w-caravaningu-skutery-cz-1,53438

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *