Witaj świecie, e-świecie

Indig Electric nad rzeką Motławą
NIU nad rzeką Motławą

Indigo Electric

Witaj w firmie Indygo, właściciela marki INDIGO ELECTRIC. Naszym celem jest przybliżenie świata motocykli elektrycznych i sprawianie by jazda była jeszcze przyjemniejsza. Po pierwsze oferujemy motocykle, części i akcesoria wcześniej przez nas sprawdzone. Przeglądamy rynek na całym świecie, wybierając to co najlepsze. Jeśli motocykle i skutery elektryczne to dla Ciebie za mało, proponujemy inne e-pojazdy. Chcesz z nami współpracować? Indigo Electric zaprasza do kontaktu on-line lub osobistego spotkania.

Nowości ze świata

Ważnym dla nas aspektem, jest bycie na bieżąco. Szukamy nowinek na zagranicznych portalach internetowych. Włączając to nie tylko anglojęzyczne, ale i azjatyckie, żeby przyglądać się najnowszym trendom.

Nasze usługi

Ponadto świadczymy usługi. Jeśli to możliwe, staramy ulepszyć czy też modyfikować produkty, w rezultacie otrzymując unikalne, szyte na miarę rozwiązania. Ważną częścią naszej działalności jest współpraca z najlepszymi w kraju firmami zajmującymi się elektroniką, ale przede wszystkim bateriami. Stawiamy ba lata doświadczenia w branży. Ponadto dzięki specjalistycznym sprzętom umożliwiającym diagnozę i regenerację ogniw baterii litowych, możemy przedłużać życie baterii na kolejne lata! Niemniej naszym zadaniem jest też edukacja. Zanim do nas trafisz ze swoim akumulatorem, doradzamy jak możesz sam zadbać o swoją baterię.

Czy gdyby prąd miał kolor to byłby to indygo? Naszym zdaniem tak.

Zacznij z nami przygodę z elektrycznymi pojazdami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *